Mūsų antrojo gimtadienio proga - Nauja Kolekcija, dovana Jums ir daug naujų, iki šiol mūsų parduotuvėje dar nematytų, produktų. Spausk čia!

Pristatymas COVID-19 laikotarpiu

Covid-19 laikotarpiu prekių pristatymas gali užtrukti ilgiau nei įprastai.

Nors mūsų prekių tiekėjai ir kurjeriai jau adaptavosi prie esamos situacijos ir gamybos bei pristatymo terminai jau yra beveik tokie, kokie buvo iki pandemijos pradžios, kai kurie užsakymai vis dar gali šiek tiek vėluoti. Tai priklauso nuo užsakomos prekės ir kur yra siunčiamas užsakymas.

Vienos prekės išsiunčiamos iš Vilniaus tą pačią arba sekančią darbo dieną. Jos Lietuvoje pristatomos į Omniva paštomatus. Šiomis dienomis pristatymas trunka 1-2 d. d. Visos šios prekės yra šioje kolekcijoje pavadinimu "Reikia skubiaii?". Kiekvienos jų aprašyme yra nurodyta iš kur siunčiama ir koks pristatymo laikas. Užsakymus į užsienį siunčiame Lietuvos Paštu registruota siunta su pirmenybe.

Visos kitos prekės bus pažymėtos foodroobai MAX prierašu prekės pavadinime. Šias prekes mes gaminame individualiai gavus užsakymą. Jų gamyba ir pristatymas Lietuvoje ir ES šalyse paprastai užtrunka apie 8 d. d., bet kartais gali užtrukti ir ilgiau. Siunčiama iš Rygos registruotu paštu su pirmenybe.

Galima atsiimti kai kuriuos užsakymus iš mūsų biuro Vilniuje.

Jei tavo prekė nepažymėta foodroobai MAX prierašu prekės pavadinime, gali ją atsiimti mūsų biure Vilniuje (tik susitarus iš anksto). Mūsų adresą rasi Kontaktai puslapyje.

Kaip žinoti kiek užtruks pristatymas?

Jei kyla abejonių dėl pristatymo laiko, prašom susisiekti su mumis e-paštu kitchen@foodroobai.lt, per mūsų Facebook puslapį arba telefonu +370 679 22318.

Ačiū už jūsų supratingumą. ❤️