Informaciją dėl pristatymo laiko šiuo laikotarpiu ir galimybės atsiimti užsakymus mūsų biure Vilniuje rasite paspaudę ant šios žinutės.

Pristatymas COVID-19 laikotarpiu

Pokarantininiu laikotarpiu prekių pristatymas gali užtrukti ilgiau nei įprastai.

Karantinas Lietuvoje jau baigėsi ir gyvenimas po mažu jau grįžta į normalias vežias. Bet kai kurių mūsų prekių gamyba ir pristatymo laikai vis dar šiek tiek vėluoja. Žemiau trumpai paaiškiname kaip mes siunčiame užsakymus ir kiek gali užtrukti jų pristatymas.

Vienos prekės išsiunčiamos iš Vilniaus tą pačią arba sekančią darbo dieną. Jos Lietuvoje pristatomos į Omniva paštomatus. Šiomis dienomis pristatymas trunka 1-2 d. d. Visos šios prekės yra šioje kolekcijoje pavadinimu "Reikia skubiaii?". Kiekvienos jų aprašyme yra nurodyta iš kur siunčiama ir koks pristatymo laikas. Užsakymus į užsienį siunčiame Lietuvos Paštu registruota siunta su pirmenybe.

Visos kitos prekės bus pažymėtos foodroobai MAX prierašu prekės pavadinime. Šias prekes mes gaminame individualiai gavus užsakymą. Jų gamyba ir pristatymas Lietuvoje ir ES šalyse paprastai užtrunka apie 8 d. d., bet kartais gali užtrukti ir ilgiau. Kaklo movos pagaminamos ir išiunčiamos greičiau nei kitos prekės. Siunčiama iš Rygos registruotu paštu su pirmenybe.

Galima atsiimti kai kuriuos užsakymus iš mūsų biuro Vilniuje.

Jei tavo prekė nepažymėta foodroobai MAX prierašu prekės pavadinime, gali ją atsiimti mūsų biure Vilniuje (tik susitarus iš anksto). Mūsų adresą rasi Kontaktai puslapyje.

Kaip žinoti kiek užtruks pristatymas?

Jei kyla abejonių dėl pristatymo laiko, prašom susisiekti su mumis e-paštu kitchen@foodroobai.lt, per mūsų Facebook puslapį arba telefonu +370 679 22318.

Ačiū už jūsų supratingumą. ❤️