FOODROOBAI užsidarė. Naujų užsakymų nebepriimame.

Laukiantiems užsakymo su "Šaltrūsais"

Atnaujinta gruodžio 16 d. 10:40 val.

"Šaltrūsai" jau pas mus! Pakuojam ir VISIEMS išsiųsim šiandienpat 😊 

Atnaujinta: gruodžio 15 d. 17:45 val.

Vis dar laukiame "Šaltrūsų" siuntos. Pažadėta, kad gausime gruodžio 16 d. ryte. Tą pačią dieną planuojame išsiųsti VISIEMS.

Detaliau.

Nuo gruodžio 9 d. siunta yra Lietuvoje, Vilniaus terminale. Deja, dėl ypatingai didelio apkrovimo jį vis dar neišrūšiuota. Kas reiškia, kad mūsų siunta yra tarp daugelio kitų siuntų, kurias išrūšiuos naktį iš gruodžio 15-tos į 16-tą dieną ir bus paruošta atsiėmimui gruodžio 16 d. ryte. Šįryt asmeniškai buvau terminale ir su sandėlio darbuotoju nesėkmingai apie 2-3 val. ieškojome siuntos ir nusprendėme palikti naktinei pamainai, kuri garantuotai išrūšiuos visas ir ras mūsų taip ilgai laukiamą dėžę su "Šaltrūsais". Labai atsiprašome už tai, kad vėluojame. Bet pažadame, kad visi gausite "Šaltrūsus" (ir papildomas prekes, kas užsisakėte) iki Kalėdų. Ričardas

Atnaujinta: gruodžio 13 d. 12:00 val.

Informuojame, kad Jūsų užsakymą su “Šaltrūsais” išsiųsime šios savaitės pirmoje pusėje (gruodžio 13-15 d.). Jei pasirinkote atsiėmimą iš mūsų ofiso, tuomet atsiimti galėsite jau ateinantį pirmadienį-antradienį (informuosime asmeniškai).

Planavome “Šaltrūsų” siuntą gauti dar gruodžio pradžioje ir išsiųsti visus užsakymus iki gruodžio 11 d. Bet, deja, siunta vėluoja ir mus turi pasiekti pirmadienį. Ir per 1-2 dienas išsiųsime Jums.

Turbūt labiausiai ramybės neduodantis klausimas - AR SPĖSIU GAUTI IKI KALĖDŲ?
Jei pristatymas Lietuovje, TIKRAI TAIP. :) Pastarosiomis dienomis Omniva pristato siuntas per parą (max - 2 dienas). Ir įsipareigoja visiems Lietuvoje pristatyti iki Kalėdų jei Omnivai siuntos bus perduotos iki gruodžio 19 d. Mes jiems perduosim iki 15 d. Tad tikrai gausite greitai. :)

Į užsienį siųsime greitesniu būdu, kad irgi spėtų nueiti (bet pristatymo užsienyje iki Kalėdų, deja, garantuoti negalime).

Apie išsiuntimą informuosime šiuo el. pašto adresu kartu su siuntos sekimo nuoroda.

Atsiprašome, kad tenka palaukti ilgiau nei tikėtąsi. Darom viską, kad kuo greičiau pristatyti Jums Jūsų užsakymą. 😊 

x