Mūsų lentynas ką tik papildė "Šaltrūsai" M Ir XXL dydžiai, moteriškos tamprės, unisex kelnės M ir L dydžių bei bliuzonai S ir XXL.

DUK

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

KAIP GREITAI IŠSIUNČIAT UŽSAKYMUS?

Išsiunčiam tą pačią arba sekančią darbo dieną.

KIEK TRUNKA PRISATYMAS?

Lietuvoje mūsų užsakymai pristatomi vidutiniškai per 1-3 d.d. (dažnai ir sekančia dieną). Jei užsisakote prekes, kurių mes neturime vietoje, pristatymas gali trukti iki dviejų savaičių (žiūrėti skiltį PRISTATYMAS).

Jei siunčiama į Europą, pristatymo laikas yra 5-10 d.d. Už Europos ribų - dar ilgesnis (priklauso nuo šalies).

Dėmesio: Siunčiant už Europos Sąjungos ribų mes neprisiimame atsakomybės už muitą (jei tektų jį mokėti).

KIEK KAINUOJA PRISTATYMAS

Mūsų pristatymo kainos yra pagrįstos užsakymo svoriu. Jos prasideda nuo €2.50. Sužinoti kiek tiksliai kainuos pristatymas galite įsidėję norimas prekes į krepšelį ir nuėjus į atsiskaitymo langą.

Užsakymai virš €75 Lietuvoje bus pristatyti nemokamai.

AR SIUNČIAT Į UŽSIENĮ?

Taip. Kol kokia nors šalis mums nepakišo kojos, nediskriminuojame nei vienos ir siunčiame visur pasaulyje.

AR GALIMA SEKTI MANO UŽSAKYMĄ?

Taip. Kiekviena siunta yra registruojama ir siunčiama su pirmenybe. Kai tik išsiunčiame tavo užsakymą, iškart apie tai informuojame asmenine žinute, kurioje pridedame siuntos sekimo nuorodą. Dėmesio: siuntos sekimas gali neveikti už Lietuvos ribų.

KĄ JEIGU UŽSISAKAU PREKES, KURIAS TURITE VILNIUJE, IR PREKES, KURIAS PAGAMINATE TIK GAVUS UŽSAKYMĄ?

Jei vienu metu užsisakai prekių, kurias mes turime vietoje (Vilniuje) ir prekių, kurias mes turim pagaminti (žiurėti skiltį Pristatymas), mes išsiunčiame visą užsakymą vienu metu kai turime jį paruoštą visą. Jei nori tam tikrų prekių greičiau, tada prašome susiekti su mumis.

AR GALIMAS ATSIĖMIMAS TIEISIAI IŠ JŪSŲ?

Taip. Jei yra skubu ar tiesiog nenori laukti kol gausi paštu, gali užsakymą atsiimti iš mūsų biuro Ogmios Mieste, Vilniuje darbo dienomis (galbūt ir savaitgaliais, jei susitarta iš anksto). Dėl atsiėmimo būtina susitarti iš anksto.

KOKIAIS BŪDAIS GALIMA ATSISKAITYTI?

Maisto produktais. Juokaujam, haha. Perkant internetu, gali atsiskaityti per Payserą, taip pat VISA, MASTERCARD, AMEX kortelėmis, PayPal ir Apple Pay. Pasirinkus Cash on Deliverybūdą ir atsiimant užsakymą iš mūsų biuro, galima atsiskaityti grynais, per MoQ, Payserą, PayPal ir Revolut. Dėmesio: atsiimant prekes pas mus biure, banko kortelių nepriimame.

AR FOODROOBAI.LT PUSLAPIS YRA SAUGUS?

Taip. Mūsų parduotuvė veikia ant Shopify platformos, kuri užtikrina aukščiausią duomenų ir ryšio saugumą.

AR JŪSŲ DRABUŽIAI TRAUKIASI?

Skalbiant aukštoje temperatūroje ir naudojant džiovyklę, gali sutraukti audinį. Dėl to prieš skalbimą visada rekomenduojame paskaityti drabužio priežiūros etiketę.

AR JŪSŲ DRABUŽIAI IŠBLUNKA - KITAIP TARIANT, AR SPAUDA PRARANDA RYŠKUMĄ?

Ne. Net skalbiant aukštoje temperatūroje, audinys neišbluks, BET rekomenduojame skalbti su panašios spalvos rūbais, net yra rizika, kad šiek tiek gali nudažyti. Mūsų drabužiai pagaminti naudojant sublimacijos spaudos technologiją. Naudojant šią technologiją, dažai tiesiogiai įsigeria į audinio pluoštą, nesukurdami reljefinio paviršiaus. Sublimacinė spaudos technologija leidžia perkelti vaizdą ant drabužių nuo siūlės iki siūlės. Pirmiausiai spauda užnešama ant audinio, tiesiai ant kirpinio ir tik tada siuvami marškinėliai. 

AR GALIMA JŪSŲ PREKES KAŽKUR PAMATYTI “GYVAI” IR PASIMATUOTI?

Kol kas mes savo prekių niekur neeksponuojame ir pardavinėjame tik internetu. Bet susitarus iš anksto, gali atvykti pas mus į mūsų biurą Ogmios Mieste Vilniuje ir pasižiūrėti mūsų produkciją. 🙂

KOKIOS YRA JŪSŲ PREKIŲ GRĄŽINIMO TAISYKLĖS?

Jei tau netiko dydis, prekė atkeliavo ne tokia, kokios tikėjaisi, arba paprasčiausiai tau nepatiko mūsų prekė, gali ją mums grąžinti nepanaudotą tame pačiame įpakavime per 30 dienų*. Ir pagal pageidavimą, mes pakeisime nauja preke arba grąžinsime pinigus.

Dėmesio: už pašto išlaidas siunčiant prekes atgal pas mus sumoka pats pirkėjas.

*Išskyrus apatinius rūbus, kojines, maudymosi rūbus.

AR GALIU ATŠAUKTI UŽSAKYMĄ?

Tai ne problema, bet tą reikėtų padaryti kiek galima greičiau, nes mes kiekvieną užsakymą stengiamės išsiųsti tą pačią arba sekančią dieną. Tad geriausia mums paskambinti telefonu 8 679 22318.

KĄ JEIGU MANO PREKĖ ATKELIAVO BROKUOTA ARBA NE TOKIA, KOKIĄ UŽSAKIAU?

Jei taip nutiko, prašome susisiekti su mumis, kad susitarti dėl prekės grąžinimo ir mes atsiųsime tau naują prekę arba grąžinsime pinigėlius.