FOODROOBAI užsidarė. Naujų užsakymų nebepriimame.

Pristatymas

PRISTATYMAS

Visų pirma, ne visos prekės pristatomos per tiek pat laiko. Greičiausia ir paprasčiausia sužinoti kiek laiko gali užtrukti pristatymas galima sužinoti atsidarius pasirinktą produktą ir paspaudus koretelę "Pristatymas" (kaip pavaizduota žemiau esančiame paveikslėlyje).

Visi užsakymai Lietuvoje siunčiami per Omniva paštomatus (išskyrus foodroobai.max prekes)Kai tik užsakymas yra išsiunčiamas, Jūs gausite patvirtinimą apie išsiuntimą e-paštu arba SMS žinute kartu su siuntos numeriu.

Užsakymai į užsienį ir visos foodroobai.max prekės siunčiami per Lietuvos Paštą.

Mūsų prekių asortimentą sudaro dviejų tipų prekės: tos, kurias mes turime vietoje Vilniuje - foodroobai; ir tos, kurias pagaminame tik tada kai gauname užsakymą foodroobai.max. Nuo to priklauso prekių pristatymas. Visų foodroobai.max prekių pavadinimuose yra prierašas skliausteliuose foodroobai.max. Visos kitos prekės yra foodroobai.

Kiekvienos foodroobai.max prekės aprašymo lange yra nurodyta iš kur siunčiama prekė: šiuo metu mūsų tiekėjai yra Kaune ir Rygoje. Pasirinkus pristatymą ne Europoje, kai kurias prekes siųsime iš kitų centrų dėl greitesnio pristatymo: JAV arba Meksikos

PRISTATYMO LAIKAS

foodroobai prekės  foodroobai.max prekės
Lietuvoje 1-3 d. d.  4-10 d .d.
Europoje 3-7 d. d. 4-10 d. d.
JAV, Kanada 10-20 d. d. 4-7 d. d. arba 10-20 d. d.*
Kitos šalys iki 30 dienų iki 30 dienų

 

 

 

 

 

*Priklauso kokios prekės, nes vienos gaminamos tik Lietuvoje, o kitos gaminamos JAV, Meksikoje ir Rygoje. Žiūrėti prekės aprašymo lange skiltyje "Pristatymas".

IŠANKSTINIAI UŽSAKYMAI

Užsakius prekę su išankstiniu užsakymu, apie jos pristatymo terminus sužinosite pačios prekės aprašymo lange. Jei kyla klausimų, drąsiai rašykite arba skambinkite mums.

Taip pat, po užsakymo gausite el. laišką su patvirtinimu, kad užsakėte prekę išankstiniu būdu ir laiške bus nurodytas pristatymo terminas.

PRISTATYMO KAINOS

Mūsų pristatymo kainos yra pagrįstos užsakymo svoriu. Jos prasideda nuo €2.50. Sužinoti kiek tiksliai kainuos pristatymas galite įsidėję norimas prekes į krepšelį ir nuėjus į atsiskaitymo langą.

KUR SIUNČIAM

Kol kokia nors šalis mums nepakišo kojos, nediskriminuojame nei vienos ir siunčiame į visą pasaulį.

SIUNTOS SEKIMAS

Užsakymai Lietuvoje siunčiami per Omniva paštomatus arba Lietuvos Paštą. Kai tik išsiunčiame tavo užsakymą, iškart apie tai informuojame asmenine žinute, kurioje pridedame siuntos sekimo nuorodą arba Omniva siuntos numerį. Dėmesio: už Lietuvos ribų siuntos sekimas veikia ne visose šalyse.

ĮVAIRIŲ PREKIŲ UŽSAKYMAS KARTU

Jei vienu metu užsakoma foodroobai ir foodroobai.max prekių, užsakymas gali ateiti ne vienu metu ir ne viena siunta. 

 

x