Skubu? Atsiimk pas mus biure Ogmios Mieste, Vilniuje. :)

Pristatymas

PRISTATYMAS

Visos prekės siunčiamos registruotu paštu su pirmenybe. Kai tik užsakymas yra išsiunčiamas, Jūs gausite patvirtinimą apie išsiuntimą e-paštu arba SMS žinute kartu su siuntos sekimo nuoroda.

Mūsų prekių asortimentą sudaro dviejų tipų prekės: tos, kurias mes turime vietoje Vilniuje - foodroobai; ir tos, kurias pagaminame tik tada kai gauname užsakymą foodroobai.max. Nuo to priklauso prekių pristatymas. Visų foodroobai.max prekių pavadinimuose yra prierašas skliausteliuose foodroobai.max. Visos kitos prekės yra foodroobai.

Kiekvienos foodroobai.max prekės aprašymo lange yra nurodyta iš kur siunčiama prekė: šiuo metu mūsų tiekėjai yra Kaune ir Rygoje. Pasirinkus pristatymą ne Europoje, kai kurias prekes siųsime iš kitų centrų dėl greitesnio pristatymo: JAV arba Meksikos

PRISTATYMO LAIKAS

foodroobai prekės  foodroobai.max prekės
Lietuvoje 1-3 d. d.  4-7 d .d.
Europoje 3-7 d. d. 4-7 d. d.
JAV, Kanada 10-20 d. d. 4-7 d. d. arba 10-20 d. d.*
Kitos šalys iki 30 dienų iki 30 dienų

 *Priklauso kokios prekės, nes vienos gaminamos tik Lietuvoje, o kitos gaminamos JAV, Meksikoje ir Rygoje. Žiūrėti prekės aprašymo lange.

PRISTATYMO KAINOS

Mūsų pristatymo kainos yra pagrįstos užsakymo svoriu. Jos prasideda nuo €2.50. Sužinoti kiek tiksliai kainuos pristatymas galite įsidėję norimas prekes į krepšelį ir nuėjus į atsiskaitymo langą.

Užsakymai virš €75 Lietuvoje bus pristatyti nemokamai.

KUR SIUNČIAM

Kol kokia nors šalis mums nepakišo kojos, nediskriminuojame nei vienos ir siunčiame į visą pasaulį.

SIUNTOS SEKIMAS

Kiekviena siunta yra registruojama ir siunčiama su pirmenybe. Kai tik išsiunčiame tavo užsakymą, iškart apie tai informuojame asmenine žinute, kurioje pridedame siuntos sekimo nuorodą. Dėmesio: siuntos sekimas neveikia visose šalyse už Lietuvos ribų.

ĮVAIRIŲ PREKIŲ UŽSAKYMAS KARTU

Jei vienu metu užsakoma foodroobai ir foodroobai.max prekių, užsakymas gali ateiti ne vienu metu ir ne viena siunta. 

UŽSAKYMO ATSIĖMIMAS VILNIUJE

Jei yra skubu ar tiesiog nenori laukti kol gausi paštu, gali užsakymą atsiimti iš mūsų biuro Ogmios Mieste, Vilniuje darbo dienomis (galbūt ir savaitgaliais, jei susitarta iš anksto). Dėl atsiėmimo būtina susitarti iš anksto.