Mūsų lentynas ką tik papildė "Šaltrūsai" M Ir XXL dydžiai, moteriškos tamprės, unisex kelnės M ir L dydžių bei bliuzonai S ir XXL.

Pristatymas

PRISTATYMAS

Mūsų prekių asortimentą sudaro dviejų tipų prekės: tos, kurias mes turime vietoje Vilniuje ir tos, kurias pagaminame tik tada kai gauname užsakymą. Tas prekes, kurias turime vietoje, išsiunčiame per vieną darbo dieną per Lietuvos Paštą registruotu paštu su pirmenybe. Tad dažniausiai mūsų klientai Lietuvoje gauna užsakymą per 2-3 d.d. (dažnai ir sekančią dieną). Europoje ir toliau siunta keliauja 5-10 d.d. (priklausomai nuo šalies). Prekes, kurių neturime vietoje, pagaminame per 5-10 d.d. (šventiniais laikotarpiais gali trukti ir kiek ilgiau). Ir išsiunčiame taip pat - registruotu paštu per 1 d.d.

Kiekvienos prekės aprašymo lange yra nurodyta ar prekė yra vietoje, ar ją pagaminsime gavę užsakymą.

PRISTATYMO LAIKAS

Lietuvoje mūsų užsakymai pristatomi vidutiniškai per 1-3 d.d. (dažnai ir sekančia dieną). Jei užsisakote prekes, kurių mes neturime vietoje, pristatymas gali trukti iki dviejų savaičių (žiūrėti skiltį PRISTATYMAS).

Jei siunčiama į Europą, pristatymo laikas yra 5-10 d.d. Už Europos ribų - dar ilgesnis (priklauso nuo šalies).

Dėmesio: Siunčiant už Europos Sąjungos ribų mes neprisiimame atsakomybės už muitą (jei tektų jį mokėti).

PRISTATYMO KAINOS

Mūsų pristatymo kainos yra pagrįstos užsakymo svoriu. Jos prasideda nuo €2.50. Sužinoti kiek tiksliai kainuos pristatymas galite įsidėję norimas prekes į krepšelį ir nuėjus į atsiskaitymo langą.

Užsakymai virš €75 Lietuvoje bus pristatyti nemokamai.

KUR SIUNČIAM

Kol kokia nors šalis mums nepakišo kojos, nediskriminuojame nei vienos ir siunčiame visur pasaulyje.

SIUNTOS SEKIMAS

Kiekviena siunta yra registruojama ir siunčiama su pirmenybe. Kai tik išsiunčiame tavo užsakymą, iškart apie tai informuojame asmenine žinute, kurioje pridedame siuntos sekimo nuorodą. Dėmesio: siuntos sekimas neveikia visose šalyse už Lietuvos ribų.

ĮVAIRIŲ PREKIŲ UŽSAKYMAS KARTU

Jei vienu metu užsisakai prekių, kurias mes turime vietoje (Vilniuje) ir prekių, kurias mes turim pagaminti (žiurėti skiltį Pristatymas), mes išsiunčiame visą užsakymą vienu metu kai turime jį paruoštą visą. Jei nori tam tikrų prekių greičiau, tada prašome susiekti su mumis.

UŽSAKYMO ATSIĖMIMAS VILNIUJE

Jei yra skubu ar tiesiog nenori laukti kol gausi paštu, gali užsakymą atsiimti iš mūsų biuro Ogmios Mieste, Vilniuje darbo dienomis (galbūt ir savaitgaliais, jei susitarta iš anksto). Dėl atsiėmimo būtina susitarti iš anksto.